KONKURS NOWOROCZNY ROSIOMAKA!

Zgarnij cieplutkie i pełne miłości oraz noworocznych postanowień Skrzyneczki Świąteczne i kod na cudowną smoczycę Alexstraszę w Heroes of the Storm!

Wystarczy, że na kilka chwil wcielisz się w ulubioną postać z Nexusa i napiszesz, jakie postanowienia na Nowy Rok mogła poczynić! Zszywaniec postanawia kupić karnet na siłownię? Alarak pracuje nad swoim gniewem? A może Nova postanawia, że w tym roku nie będzie atakować Męcika?

Wszystko zależy od Waszej kreatywności! Im ciekawiej, tym lepiej!

Do wygrania:

1 miejsce: Winter Veil Loot Chests (5 sztuk w paczce) i kod na Alexstraszę

2 i 3 miejsce: Winter Veil Loot Chests (5 sztuk w paczce)

clnbpt5wu5x31513207738248

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

1.  Kliknij “follow”, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś! Kliknij >>tutaj<<.

2.  W poniższym formularzu napisz postanowienia noworoczne swojego ulubionego (lub po prostu wybranego) bohatera Heroes of The Storm. Uzasadnij, dlaczego właśnie takie postanowienie noworoczne uważasz za najbardziej prawdopodobne. UWAGA: jeśli masz ochotę, możesz pokusić się o opis postanowień noworocznych więcej niż jednej postaci. Możesz również określić szanse powodzenia postanowienia noworocznego postaci. Wszystkie chwyty dozwolone! Puść wodze fantazji!

3. Odpowiedź nadeślij za pomocą poniższego formularza do niedzieli, 7 stycznia 2018 roku do godziny 17:00.

4. W polu “imię / nazwisko” koniecznie wpisz swój nick, którym posługujesz się na Twitch.tv!

5. Rozwiązanie konkursu nastąpi podczas specjalnego streama u Rosiomaka. Strumyk rozpocznie się 7 stycznia o 18:00. 🙂 Bądź na strumyku i nie przegap rozwiązania konkursu!

Najciekawsze, najśmieszniejsze, najdziwniejsze odpowiedzi zostaną opublikowane na rosiomak.com po zakończeniu konkursu. 🙂

Szczęśliwego Nowego Roku i do zobaczenia w Nexusie!

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONKURSOWY 🙂

© 2016 ROSIOMAK. ALL RIGHTS RESERVED.

Start typing and press Enter to search